Ziemeļamerikas dabas un pilsētu džungļi

Piedzīvojumu ceļojumi
1
14
Ņujorka
Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis
no  1629 €
Iepazīstiet Kanādas skaistākās pilsētas un parkus, vietas, kas veidojušas ASV vēsturi un „nokodieties” no Lielā ābola. Šī ceļojuma laikā jūs sagaida viss, kas padara Ziemeļameriku neatkārtojamu – galvu reibinoši dabasskati, vareni ūdenskritumi, debesskrāpji un vēstures liecības.
Piedzīvojums sāksies Ņujorkā, no kurienes dosieties uz Filadelfiju pa Amerikas vēstures takām, apmeklējot Neatkarības zāli, kur tika sastādīta Neatkarības deklarācijas, un Brīvības zvanu, bet vēlāk Vašingtonas štatā iepazīsiet dažādus nacionālos pieminekļus un muzejus. Tālāk no pilsētvides jūs pārcelsieties uz Allegheny Nacionālo mežu, kur varēsiet atpūsties un kāpt kalnos. Pēc tam jūs dosieties apskatīt Niagāras ūdenskritumu vai arī pēc izvēles Vēju alu. Pēc tam ceļš vedīs uz Toronto – vienu no multikulturālajām pasaules pilsētām, kurā dzīvo arī ievērojams skaits latviešu. Šis ir arī Kanādas mākslas, kultūras, ekonomikas un zinātnes centrs. Šeit pēc izvēles varēsiet apskatīt pilsētas panorāmu no 553,33 metrus augstā CN Torņa.

Pēc tam maršruts atkal vedīs iepazīt Ziemeļamerikas dabas skaistumu. Algonquin Provinces parkā jūs gaida aizaujošas takas un dzīvnieku vērošana, bet pēc izvēles varēsiet izbraukt ar kanoe pa ainaviskiem ezeriem. Tālāk, pa ceļam piestājot Otavā, jūs dosieties uz Monreālu. Izbaudiet ekskursiju pa kosmopolītisko pilsētu savā ritmā, uzkāpiet Royal kalnā vai arī apmeklējiet La Ronde izklaides parku. Tad jūs atkal atgriezīsieties ASV un apstāsieties Vermontā ekskursijai pa Ben & Jerry's saldējuma fabriku, bet Bostonā, kas no vēstures grāmatām atgādina par slaveno „tējas dzeršanu", iziesiet Brīvības taku un citas ievērojamākās pilsētas vietas. Nākamajā dienā ceļš vedīs uz Masačūsetsas austrumiem, kur paredzēta apmešanās lieliskam vakaram un saulrietam pludmalē. Veltiet šo dienu atpūtai vai arī dodieties vērot vaļus. Pēc tam jūs atgriezīsieties Ņujorkā, kur paredzēta ekskursija un vakariņas pabeidzot kopīgo ceļojumu naksnīgajā pilsētā.
Cenā iekļauts
 • 9 brokastis, 6 pusdienas un 9 vakariņas
 • 3 naktis viesnīcā, 2 naktis motelī, 9 naktis kempingā
 • ieejas maksas un pārgājieni pa nacionālajiem parkiem un maršrutā paredzētajos apskates objektos
 • ekskursijas pa Ņujorku, Vašingtonu, Toronto, Monreālu un Bostonu
 • Niagāras ūdenskritums un ekskursija uz Ben & Jerry's saldējuma fabriku
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi
no maija līdz septembrim, ieskaitot
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 150-175)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
NUYH

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
40.709921055554425
-73.96989241083986
no
1629