Trīs nedēļas Portugālē un Spānijā

Piedzīvojumu ceļojumi
1
21
Lisabona
Portugāle, Spānija
no  3249 €
Šis ceļojums ļaus jums kārtīgi iepazīt Portugāli un Spāniju, iegremdējoties eksotiskajā Mauru un Ibērijas kultūrā, iepazīstot mūsdienu mākslas un arhitektūras šedevrus un baudot patiesu viesmīlību.
Lisabona ir viena no Eiropas aizraujošākajām pilsētām ar bagātu kultūras mantojumu, senlaicīgiem tramvajiem, galerijām, muzejiem un kafejnīciņām. Nākamās dienas ekskursijā jūs izstaigāsiet dažādus pilsētas kvartālus, tai skaitā vēsturisko Belemu. Brīvajā laikā iesakām apskatīt iekoptos dārzus, bazilikas, piemēram, Senhora da Sade baznīcu ar skaistām flīzēm un kokā grieztu altāri, Modes un dizaina muzeju un Bernardo modernās mākslas muzeju, kur ieeja, starp citu, ir bez maksas. Pēc tam ar autobusu jūs dodieties uz Evoras pilsētu, kur paredzēta neliela ekskursija, Diānas tempļa drupu un Kaulu kapelas apmeklējums, kas gandrīz pilnībā būvēta no cilvēku kauliem. Tad turpiniet ceļu uz Lagosas pilsētu Algarve reģiona piekrastē, kur varēsiet apmeklēt zivju un dārzeņu tirgu, un Ponte da Piedade klintis, lai izbaudītu fantastiskus skatus uz līci. Algarve piekrastē jums paredzēts neliels kopīgs pārgājiens.

Pēc tam jūsu dosieties uz Spāniju, kur pirmais pieturas punkts būs Seviļa. Šī ir viena no krāšņākajām un aizraujošākajām Spānijas pilsētām, kur noskatīsieties flamenko priekšnesumu un jums būs brīvais laiks, lai apskatītu, piemēram, Alkazaras dārzus, pilsētas sirdi – Santa Cruz kvartālu un pasaulē lielāko gotiskā stila katedrāli. Izbaudiet vietējo virtuvi un nogaršojiet slavenās spāņu uzkodas – tapas. Nākamajā rītā jūs dosieties uz Grenādu, pa ceļam piestājot Kordovā, kur apstatīsiet viduslaiku ebreju kvartālu un slaveno Mezquita – 785. gadā celtu mošeju, kas 16. gadsimtā tika pārvērsta par kristiešu katedrāli. Vakarpusē jūs nonāksiet Grenādā, kur paredzēts brīvais laiks, bet nākamajā dienā jūs gaida pilsētas ekskursija, tai skaitā arhitektūras šedevra – pils un cietokšņa Alhambra apmeklējums. Alhambra sastāv no trim daļām: Alcazaba 11. gs. musulmaņu spārna, kurā no torņiem paveras krāšņi panorāmas skati uz pilsētu, Palacio Nazaries – centrālās kompleksa daļas ar skaistiem dārziem un Generalife – sultānu vasaras rezidences.

Madride piedāvā ne tikai skaistu arhitektūru un muzejus, bet arī aktīvu nakts dzīvi, baudot lieliskus vīnus un tradicionālās uzkodas. Iepazīstiet pilsētu kopīgā ekskursijā, bet brīvajā laikā apskatiet Palacio Real karalisko pili, Del Buen Retiro parku ar statujām un strūklakām, Gran Via ielu un Museo del Prado Nacionālo muzeju, kas ir īsta delikatese mākslas cienītājiem. Pēc tam jūs dosieties uz Valensiju – ziedu un gaismu, mākslas un zinātnes pilsētu ar vienu no pasaulē lielākajām ostām. Apskatiet veco kvartālu, atpūtieties pilsētas pludmalē, iegriezties veikaliņos, kafejnīcās un noteikti nobaudiet vietējos vīnus un paellu. Tad jūs dosieties uz Barselonu, kur pavadīsiet divas naktis. Iepazīstiet pilsētu, kas priecē ar unikālu arhitektūru, modi un nakts dzīvi, apskatiet Gotisko kvartālu ar tumšām ieliņām, viduslaiku celtnēm un vēsturiskām baznīcām. Dodieties pastaigā pa centrālo pilsētas ielu Las Ramblas – 1,2 km garu, krāšņu kokiem apstādītu aleju, ko ir iecienījuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji, kā arī iegriezieties Gueja parkā. Pilsēta lepojas arī ar citiem slavenā arhitekta Antonio Gaudi meistardarbiem - La Sagrada Familia, Casa Milà un Casa Batlló, kā arī Montjuïc kalnu pašā centrā. Vakaru noslēdziet baudot vietējo vīnu un degustējot tapas. Pēc tam dodieties uz Pireneju reģionu, kur viesu mājā pavadīsiet divas naktis un varēsiet nobaudīt nacionālos ēdienus. Šī ir lieliska vieta, lai dotos pārgājienos.

Tad jūs ar autobusu dodieties uz Sansebastjanu – elegantu piekrastes pilsētiņu ar slavenāko pludmali Spānijā La Concha un zivju tirgiem, kas ir pirmā apstāšanās vieta unikālajā Basku reģionā. Pēc izvēles dodieties Pintxo (tapas) ekskursijā, lai uzzinātu vairāk par dažādiem raksturīgajiem ēdieniem, vietējo dialektu, kā arī labāk izprastu šī reģiona kultūru. Pēc tam dodieties uz Basku zemes galvaspilsētu Bilbao, kur iesakām apmeklēt Gugenheima modernās mākslas muzeju, ko vietējie dēvē par El Goog. Kultūras ziņā šī ir Spānijas dzīvākā pilsēta un te atrodas vairāki desmiti muzeju, galeriju un lieliski restorāni. Šeit jums paredzēta dienas ekskursija, bet vakarpusē atgriezīsieties Sansebastjanā. Nākamajā dienā brauciet uz Logrono – Rioja reģiona galvaspilsētu, tirdzniecības centru un senu ostas pilsētu ar romiešu tiltiem, parkiem un baznīcu torņiem, kas ir arī slavena pilsēta kulinārijas jomā, jo šeit 4 kvartālu teritorijā darbojas vairāk nekā 50 spāņu uzkodu Tapas restorāni. Rioja reģionā jums ir paredzēta arī vīna degustācija. Pēc tam jūs atgriezīsieties Madridē, kur varēsiet pavadīt brīvo laiku pēc sirds patikas un izbaudīt pilsētas nakts dzīvi.
Cenā iekļauts
 • 19 naktis viesnīcās, 2 naktis lauku viesu namos Casa Rural
 • 2 brokastis un 2 nacionālās vakariņas
 • iepazīšanās ekskursijas Lisabonā, Seviļā, un Madridē
 • ekskursija pa Evoru, tai skaitā Kaulu kapelas apmeklējums
 • pārgājiens Algarve reģiona piekrastē
 • flamenko priekšnesums
 • Kordovas mošeja un katedrāle, Ebreju kvartāla apmeklējums
 • ekskursija pa Grenādu, tai skaitā Alhambra pils-cietokšņa apmeklējums
 • Valensijas Vecais kvartāls
 • ekskursija pa Barselonu, tai skaitā Gotiskā kvartāla, Las Ramblas un Gueja parka apmeklējums
 • dienas ekskursija Bilbao
 • vīna degustācija Rioja reģionā
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • ēšanas izdevumi (aptuveni EUR 550-650)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Ja vēl nekad iepriekš neesat viesojušies Lisabonā, iesakām ierasties pilsētā nedaudz ātrāk. Par papildu viesnīcas rezervāciju jautājiet savam Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

icon
eslm

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
38.7222524
-9.139336599999979
no
3249