Spožas pilsētas un dabas brīnumi. No Losandželosas līdz Sanfrancisko

Piedzīvojumu ceļojumi
1
7
Losandželosa
Amerikas Savienotās Valstis
no  1129 €
Šī nedēļas ceļojuma laikā jūs apmeklēsiet trīs leģendāras pilsētas – Sanfrancisko, Lasvegasu un Losandželosu un redzēsiet neparastas ainavas.
Ierodieties Losandželosā iespējami ātrāk, lai paspētu apskatīt Holivudu, iepirkšanās kvartālu Rodeo Drive un citas interesantas un slavenas vietas. Pirmajā vakarā nekādas grupas aktivitātes nav ieplānotas, bet nākamajā rītā nelielā iepazīšanās ekskursijā gids jums parādīs un pastāstīs par izcilākajām vietām šajā slavenību pilsētā. Pēc tam apmeklējiet Džošua koku nacionālo parku – vienu no skaistākajiem parkiem Kalifornijas štatā. Tā tuksnešainajā ainavā redzēsiet neparastus augus, kas pielāgojušies un izdzīvojuši skarbajos apstākļos, tai skaitā Džošua kokus, un varbūt sastapsiet arī zemes vāveres, ķirzakas un ķenguržurkas. Pēc tam atsvaidzinieties kristāldzidrajā Havasu ezerā, kas atrodas uz Kolorado upes. Nākamajā dienā dodieties uz Lielā kanjona nacionālo parku, pa ceļam iegriežoties Havasu pilsētā, kur apskatāms gabaliņš Londonas – Londonas tilts. Kādreiz tas tiešām atradās Apvienotās Karalistes galvaspilsētā, taču atklājās, ka, nespējot kalpot tā laika pieaugošajai satiksmei, tilts grimst Temzā. Tas tika nodots izsolē, kur par 2,5 miljoniem dolāru tiltu iegādājās Havasu pilsētiņas dibinātājs un vēlāk iztērēja vēl 7 miljonus, lai to pārvietotu un atjaunotu. Oficiālā tilta atklāšanas ceremonija notika 1971. gada 10. oktobrī. Apmeklējot Lielo kanjonu, paredzēts neliels pārgājiens, pica un saulrieta vērošana. Lielais kanjons ir 446 km garš, 29 km plats un 1,83 km dziļš, tā senākās daļas ir veidojušās pirms vairāk kā 50 miljoniem gadu, tādēļ varētu teikt, ka šī ir sava veida iespēja pārcelties tālā pagātnē. Pasūtot iepriekš, iespējams apskatīt Lielo kanjonu 45-50 minūšu lidojumā ar helihopteru.

Ceļojums turpināsies pa 66. ceļu jeb „Amerikas galveno ielu", piestājot Snow Cap-Drive In – vēsturiskā un slavenā ēstuvē. Ierodoties Lasvegasā, pēc izvēles noīrējiet limuzīnu un pavizinieties pa pilsētu, baudot neona gaismu spožumu, vai arī apskatiet to pastaigās, jo jūsu viesnīca atradīsies pašā pilsētas centrā. No Lasvegasas dodieties uz Nāves ielejas Nacionālo parku – karstāko, sausāko un zemāko vietu Ziemeļamerikā, bet vakarā ierodieties Bišopā. Šī ir viena no vēsākajām Amerikas kalnu pilsētām, kas atrodas 1260 m augstumā un ir ļoti skaista. Izbaudiet peldi karstajos avotos zem zvaigznēm. Nākamajā rītā turpiniet apskatīt Josemitu Nacionālo parku – majestātiskus ūdenskritumus, ezerus, gigantiskas sekvojas, tufa torņus un izbaudiet grandiozas ainavas ar granīta kalnu kupoliem. Kas zina, varbūt pie apvāršņa manīsiet arī kādu lāci, alni vai koijotu. Ceļojuma noslēgumā, ierodieties vienā no leģendārākajām Amerikas pilsētām – Sanfrancisko. Šī ir otra apdzīvotākā pilsēta Amerikā pēc Ņujorkas, tajā ir aktīva nakts dzīve, plašas iespējas iesaistīties dažādos pasākumus un iepirkties. Gids pastāstīs un parādīs dažas no slavenākajām vietām pilsētā, tai skaitā Zelta vārtu tiltu – 1937. gadā būvētu Spāņu Art Deco stila būvi, kas līdz 1964. gadam bija garākais iekārtais tilts pasaulē. Pēc izvēles pārcelieties ar vagoniņu pāri kalniem, doties izbraukumā ar velosipēdu vai arī saulrieta kruīzā. Pilsētā ir ieplānots tikai viens vakars, taču būtu vērts šeit paviesoties mazliet ilgāk.
Cenā iekļauts
 • 4 brokastis, 4 pusdienas un 4 vakariņas
 • 3 naktis viesnīcās, 4 naktis kempingā
 • ieejas maksas visos nacionālajos parkos
 • saskaņā ar maršrutu ieplānotā ekskursijas
 • Londonas tilts Lake Havasu pilsētā
 • saulrieta vērošana Lielajā kanjonā
 • Bišopas karstie avoti
 • Wi-Fi interneta pieslēgums transportlīdzeklī
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 150-200)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Pasūtot iepriekš, Lielo kanjonu iespējams apskatīt lidojumā ar helihopteru (papildu izdevumi).

NB! Ja vēlaties Losandželosā vai Sanfrancisko paviesoties ilgāk, Estravel Latvia ceļojumu konsultants palīdzēs jums norezervēt viesnīcu vēl uz kādu nakti.

icon
nuaf

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
37.7749295
-122.41941550000001
no
1129