Pārsteidzošā Centrālamerika

Piedzīvojumu ceļojumi
1
17
Sanhosē
Kostarika, Salvadora, Gvatemala, Hondurasa, Nikaragva
no  1229 €
Šis ir viens no dinamiskākajiem ceļojumu maršrutiem Centrālamerikā, kura laikā, baudot piedzīvojumus, iepazīstot pilsētas un atpūšoties, jūs apmeklēsiet 5 valstis.
Ceļojums sāksies Sanhosē, kur noteikti apmeklējiet kādu no daudzajiem muzejiem, tirgus, kuros varēsiet iegādāties gan vietējos pārtikas produktus, gan autentiskus amatnieku izstrādājumus, un iepazīstieties ar viesmīlīgajiem iedzīvotājiem. Nākamajā dienā brauciet uz La Fortuna pilsētiņu, kas piedāvā daudz iespēju baudīt aktīvus piedzīvojumus – dodieties izjādē vai pārgājienā uz Arenal vulkānu, izbrauciet ar kalnu velosipēdu un laivām, izpētiet alas, kā arī baudiet peldi karstajos avotos. Pēc tam dodieties uz Monteverde jeb „Zaļo kalnu" – ciematiņu, kur pēc izvēles varēsiet iet pārgājienā pa lietus mežiem, pārlaisties pāri koku galotnēm ar trīsi „zipline", kā arī apmeklēt kafijas plantācijas.

Pēc tam no San Jorge pilsētiņas, ar prāmi šķērsojot lielāko Centrālamerikas ezeru – Nikaragva, jūs nonāksiet Ometepe salā, kur pavadīsiet divas naktis. Šeit grupa tiks sadalīta un jūs dzīvosiet pie dažādām ģimenēm. Novērtējiet vietējo virtuvi, dodieties pārgājienos, lai apskatītu vulkānus, iepazīstiet dzīvi Nikaragvas laukos vai vienkārši izbaudiet atpūtu pludmalē. Pēc tam apskatiet koloniālo Grenādas pilsētu, dodieties pārgājienos, kruīzos, izbraucienos ar kajakiem, vai arī apmeklējiet pilsētas tirgu un muzejus. Iegriezieties Centro Turistica promenādē, kas vijas gar Nikaragvas ezeru, apmeklējiet katedrāli, tirgu vai arī Convento de San Francisco kultūras centru, kur apskatāmi arheoloģiski eksponāti, vecas fotogrāfijas un gleznas. Izmantojiet izdevību izbraucienam ar laivu vai kajakiem, apceļojot 365 sīkās ezera saliņas.

Nākamo divu dienu laikā izbaudiet atpūtu nomaļās pludmalēs - peldieties, sērfojiet, kā arī izmantojiet iespēju doties pārgājienā uz Cerro Negro vulkānu vai apmeklēt León pilsētu. Jūsu viesnīca, kurā ir gan restorāns, gan bārs, atradīsies tieši pludmalē. Pēc tam jūs gaida garāks pārbrauciens līdz koloniālajai pilsētai Suchitoto, kas atrodas iespaidīga mākslīgā ezera krastā. Pēc izvēles apmeklējiet arī netālo Los Tercios ūdenskritumu un Cinquera pilsētiņu, kas gandrīz pilnībā tika iznīcināta pilsoņu kara laikā, bet šobrīd tiek atjaunota. Neaizmirstiet nogaršot vietējo delikatesi pupusas – no kukurūzas miltiem gatavotu tortilju, kas pildīta ar sieru, gaļu un pupiņām.

Pēc tam sekojiet Salvadoras Ziedu ceļam – maršrutam Apaneca-Ilamatepec kalnā (2365 m) ar patīkamu klimatu. Maršruts ietver 5 interesantus pieturas punktus – kultūras ziņā atšķirīgas pilsētiņas Nahuizalco, Salcoatitan, Juayua, Apaneca un Concepción de Ataco. Reģionā dzīvo daudz mākslinieku un amatnieku, tiek audzēta kafija, atrodas tradicionālās tekstila fabrikas un ir interesanta virtuve. Pēc tam, šķērsojot Hondurasas robežu, jūs dosieties uz Copán, kur atrodas vienas no neparātākajām un interesantākajām Maiju pilsētas drupām. Jums būs iespēja iet pārgājienos un nopeldēties karstajos avotos. Ceļojuma noslēgumā Antigvā pavadiet laiku kopīgā pilsētas ekskursijā un izbaudiet vakaru. Bijušo Gvatemalas galvaspilsētu, Antigvu, 1717. gadā piemeklēja spēcīga zemestrīce, kuras laikā tika iznīcinātas vairāk nekā 3000 ēkas, bet 50 gadus vēlāk stihija to satricināja atkārtoti, tādēļ galvaspilsēta tika pārcelta uz Shrine ieleju, kur šodien atrodas Gvatemalas pilsēta. Antigva ir daļēji atjaunota un interesanta gan pastaigām, gan izbraucieniem ar kalnu velosipēdiem.
Cenā iekļauts
 • 2 brokastis, 2 vakariņas
 • 15 naktis vienkāršās viesnīcās, 2 naktis mājās
 • iepazīšanās ekskursijas Grenādā un Antigvā
 • dzīvošana pie ģimenes Ometepe salā
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā autobuss, prāmis un taksometrs
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 360-450)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Piedāvājam iegādāties Adrenaline Theme Pack komplektu, kas paredz papildu aktivitātes par samazinātu maksu, turklāt atbrīvos jūs no rūpēm par tālākiem izdevumiem un garantēs pieejamību. Jautājiet savam Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

icon
crsg

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
40.9999737
15.534766900000022
no
1229