No Osakas līdz Tokijai

Piedzīvojumu ceļojumi
1
8
Osaka
Japāna
no  2249 €
Šī ceļojuma laikā jūs iepazīsiet Japānas dabas skaistumu, apmeklēsiet senus tempļus un pilis, un izbaudīsiet unikālo tradicionālās un bagātās kultūras apvienojumu ar moderno, apmeklējot Japānas lielākās pilsētas.
Ierodoties Osakā, noteikti nobaudiet tradicionālos ēdienus un eksotiskas uzkodas, šo šī pilsēta skaitās Japānas kulinārijas galvaspilsētā. Pirms dodaties tālāk, apmeklējiet Japānas Universal Studios paviljonus, pilsētas daļu - Kitu, kas ir slavena ar muzejiem, bet Minami iegriezieties izklaides ciematiņā Ame-mura. Nākamajā dienā jūs dosieties uz Koya-San jeb Koya kalnu – reliģisku centru, kas dibināts 816. gadā, kurp ved skaists vilciena maršruts. Šeit jūs apskatīsiet tempļus un nobaudīsiet veģetārās vakariņas. Pēc tam jūs brauksiet uz bēdīgi slaveno Hirosimu, kas 1945. gada 6. augustā kļuva par mērķi atombumbai, taču kā fenikss atdzima no pelniem un ir kļuvusi par vienu no dinamiskākajām Japānas pilsētām. Šeit jūs apmeklēsiet piemiņas parku un muzeju, un dosieties izbraucienā ar prāmi uz Miyajima salu, kur uz ūdens ir apskatāmi slavenie Torii Japāņu vārti, kas ir viena no visvairāk fotografētajām vietām Japānā. Tālāk jūs brauksiet uz Kioto, kur apmeklēsiet iespaidīgo Nijo karaļu pili un dārzus, slaveno Kinaku-ji jeb „Zelta paviljonu" un Daisen-in's zen akmeņu dārzus. Kioto atrodas vairāk kā 2000 tempļi, svētnīcas, pilis, muzeji, tradicionālie dārzi un pagodas.

Pēc tam jūs dosieties uz Hakone ciematiņu kalnos, kas atrodas tikai 100 km attālumā no Tokijas. Tā ir izslavēta ar tradicionālajām lauku viesnīcām ar karsto avotu spa centriem. Šeit vakarā jums būs iespēja izbaudīt luksus klases apkalpošanu un spa procedūras. Tad jūs dosieties cauri Hakone-Izu Nacionālajam parkam, kas ir slavens ar ainavām uz Fudzi kalnu – Japānas lepnumu. Skaistais dabas pārgājiens turpināsies ar braucienu Owakudani kalnā ar vagoniņu, lai labāk apskatītu Fudzi, kā arī jūs gaida izbrauciens pa Ashino-ko ezeru. Nākamajā dienā jūs dosieties uz Tokiju. Japānas galvaspilsēta ir viena no pasaules modernākajām pilsētām, kur apskatāmi un izmēģināmi jaunākie tehnikas sasniegumi, redzama jaunākā mode, tomēr, ielūkojoties vērīgāk, Tokija joprojām ir ļoti tradicionāla pilsēta – sievietes valkā kimono, cilvēki apmeklē tempļus un pavasaros priecājas par skaistajiem ķiršu ziediem pilsētas parkos. Izbaudiet šīs pilsētas unikālo atmosfēru.
Cenā iekļauts
 • 6 naktis viesnīcā, 1 nakts kalnu klosterī, 1 nakts tradicionālā lauku viesnīcā ar ūdens spa centru
 • 2 brokastis un 2 vakariņas
 • 7 dienu Japānas vilcienu karte (papildu informāciju un iegādes iespējas, plānojot individuālo ceļojumu, jautājiet FTB Latvia ceļojumu konsultantam)
 • Fudzi kalns, ekskursija uz Miyajima salu
 • ieejas maksa Daisen-in Zen tempļos, Kinkaku-ji templis,
 • Nijo pils, Hirosimas piemiņas parks
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā ātrvilciens, tramvajs, taksometrs, prāmis un sabiedriskais transports
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 300-350)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
AJJR

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
34.6937378
135.50216509999996
no
2249