No Nairobi līdz Zanzibārai

Piedzīvojumu ceļojumi
1
9
Nairobi
Kenija, Tanzānija
no  1274 €
Paviesojieties Kenijas un Tanzānijas lielākajās pilsētās, izbaudiet safari braucienu, apmeklējiet Zanzibāras garšvielu plantācijas un neskartas pludmales.
Ierodieties Nairobi, vakarā satieciet grupu un sagatavojieties braucienam uz Arušu, šķērsojot Masaju zemes. Aruša ieguva pilsētas statusu 2006. gadā, ir uzskatāma par Tanzānijas „safari galvaspilsētu" un ir lieliska bāze, lai apskatītu reģionā esošos daudzos rezervātus un nacionālos parkus. Nākamā diena tiks veltīta Serengeti Nacionālā parka apskatei, kad iepazīsiet krāšņo dabu izbraucienos ar 4x4 safari automašīnu un nonāksiet apmešanās vietā Serengeti centrālajā daļā. Pirmo reizi šī brauciena laikā varēsiet sākt aptvert teritoriju plašumu un dzīvnieku daudzveidību, meklējot arī tā saukto „lielo piecinieku" – lauvas, leopardus, bifeļus, ziloņus un degunradžus. Turpinot safari, nākamajā dienā jūs apskatīsiet arī 8300 kvadrātkilometrus plašo un 600 metrus dziļo Ngorongoro krāteri, kas ir pasaulē iespaidīgākais neapplūdušais vulkāniskais krāteris ar ezeru tajā un kas pārsteidz ar dzīvnieku sugu daudzveidību. Nakti pavadiet kempingā Marangu pilsētiņā, kas ir populāra apmešanās vieta Kilimandžaro kalna iekarotājiem.

Tālāk, braucot garām majestātiskajam kalnam, turpināsies krāšņiem dabasskatiem bagāts ceļš uz Tanzānijas lielāko pilsētu Dar Es Salaam Indijas okeāna krastā. Kādreiz šeit bija tikai neliels zvejnieku ciematiņš, kas 19. gadsimta vidū pārtapa par ostu un tirdzniecības centru. Pēc tam, pārceļoties ar prāmi, jūs nokļūsiet Zanzibārā – „garšvielu salā" ar ļoti interesantu vēsturi un kultūru. 19. gadsimtā tā kalpoja arī par garšvielu un vergu tirdzniecības punktu, tādējādi šeit jūtama arī arābu, Eiropas un Indijas kultūru ietekme. Te jums būs iespēja apmeklēt Akmens pilsētu un zvejnieku ciematu Nungvi, kā arī doties ekskursijā uz garšaugu plantācijām un pēc izvēles apmeklēt arābu rezidences, pilis, muzejus un vēsturiskas vietas. Piekraste ir lieliska, lai snorkelētu, nirtu ar akvalangu vai vienkārši atpūstos.
Cenā iekļauts
 • 10 brokastis, 5 pusdienas un 5 vakariņas
 • 5 naktis vienkāršās viesnīcās, 5 naktis kempingos
 • ieejas maksa Serengeti Nacionālajā parkā un Ngorongoro krātera apskate
 • ieejas maksa un tūre gida pavadībā pa garšvielu plantācijām
 • 4 dienu ekskursija pa Zanzibāru
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā 4x4 safari automašīna un prāmis
 • angliski runājoša grupas vadītāja un pavāra pakalpojumi, un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 95-125)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Pārliecinieties, ka uz tikšanās laiku pirmās dienas vakarā, jums ir visas ceļojumam nepieciešamās vīzas. Uz robežas vīzu iespējams noformēt ne visu valstu pilsoņiem.

icon
dknz

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
-3.2415439
35.4877778
no
1274