Nikaragvas dabas vilinājums un pilsētu koloniālais šarms

Piedzīvojumu ceļojumi
1
11
Granāda
Nikaragva
no  799 €
Laipni lūdzam Nikaragvā, bijušajā spāņu kolonijā, kas priecē ar ekotūrisma piedāvājumiem, lielisku atpūtu pludmalē, piedzīvojumiem un nakts dzīvi.
Granāda ir Nikaragvas galvaspilsēta un viena no svarīgākajām pilsētām, kas saglabājusi savu koloniālo raksturu. Sākumā jūs šeit pavadīsiet pirmās trīs dienas un tad atgriezīsieties ceļojuma noslēgumā. Vislabāk pilsētu var iepazīt pastaigās. Iegriezieties Centro Turistica promenādē, kas vijas gar Nikaragvas ezeru, apmeklējiet katedrāli, tirgu vai arī Convento de San Francisco kultūras centru, kur apskatāmi arheoloģiski eksponāti, vecas fotogrāfijas un gleznas. Izmantojiet izdevību izbraucienam ar laivu vai kajakiem, apceļojot 365 sīkās ezera saliņas. Pēc tam dodieties uz Leonu, kur paredzēta kopīga ekskursija. Līdz 1857. gadam tā bija kolonijas centrs, bet šobrīd neapšaubāmi ir valsts kultūras galvaspilsēta. Šeit ir labi saglabājušās spāņu koloniālā perioda ēkas un lielākā katedrāle Centrālamerikā, kuras celtniecība sākās 1747. gadā un noritēja simts gadus. No tās jumta paveras brīnišķīgi skati uz pilsētu. Apmeklējiet muzejus, dodieties atpūsties uz Poneloya un Las Peñitas pludmalēm vai nošļūciet ar dēli pa vulkāna Cerro Negro nogāzi.

Pēc tam, ar prāmi šķērsojot ezeru, jūs nonāksiet Ometepes salā, kur viesojoties ģimenē pavadīsiet divas naktis. Iepazīt dzīvi uz salas, apgūstiet jaunas prasmes, nogaršot vietējos ēdienus, kā arī pēc izvēles uzkāpiet vulkānā. Šī sala Nikaragvas ezera vidū ir veidojusies saplūstot divu vulkānu lavai un iemieso dabas mīļotāju sapni par pirmatnēju skaistumu. Dodieties pastaigās pa mežiem, peldieties avotos, apskatiet nelielos ciematiņus un pupiņu, kafijas un tabakas plantācijas, kas iekoptas auglīgajā vulkāniskajā augsnē. Tad ar prāmi dodieties uz cietzemi un brauciet uz San Juan del Sur, kur ieplānota atpūta pie jūras. Izmēģiniet veiksmi makšķerējot, dodieties sērfot vai vienkārši atpūtieties un nobaudiet rumu. Nelielā pārbraucienā ar laivu vai taksometru jūs varat nokļūt arī līdz nomaļajām Playa Maderas, Majagual vai Playa Remanso pludmalēm. Ceļojuma noslēgumā atgriezieties Grenādā, lai tur pavadīt vēl vienu kopīgu vakaru, bet pa ceļam izmantojiet iespēju apmeklēt tuvējo Masaja vulkānu Nacionālā parka teritorijā. Šeit ir sastopami koijoti, aļņi, iguānas, pērtiķi, kā arī mazie papagaiļi, kuri savas mājvietas ierīkojuši indīgā Santiago krātera iekšpusē.
Cenā iekļauts
 • 2 brokastis, 2 vakariņas
 • 9 naktis viesnīcās, 2 vietējās mājās
 • iepazīšanās ekskursija Leonā, tai skaitā katedrāles skatu laukums
 • dzīvošana vietējā ģimenē Ometepes salā
 • atpūta pludmalē San Juan del Sur
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā autobusi, prāmis, laiva
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 240-320)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
cnen

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
11.5141431
-85.58179109999998
no
799