Meksikas senās civilizācijas

Piedzīvojumu ceļojumi
1
14
Mehiko
Meksika
no  974 €
Iepazīstiet moderno Mehiko, apmeklējiet ievērojamākās Maiju civilizācijas pilsētas, krāsainus tirgus, nogaršojiet vietējos ēdienus un izbaudiet atpūtu pludmalē.
Mehiko ir viena no lielākajām pasaules metropolēm, kas piedāvā iespaidīgus muzejus un galerijas, kā arī unikālu arhitektūru. Ja dodat priekšroku aktivitātēm ārpus pilsētas, apmeklējiet netālu esošo Acteku pilsētas Teotiuakanas kompleksu un Xochimilco dārzus. Pēc tam jūs dosieties uz Pueblo, kur izstaigāsiet pilsētas bruģētās ieliņas un varēsiet apskatīt slaveno ar rokām apgleznoto keramiku, kas grezno vēsturisko celtņu sienas. Divas nākamās naktis jūs pavadīsiet koloniālā stila pilsētiņā Oaksaka, ko ieskauj Sierra Madre del Sur un Sierra Madre de Oaxaca kalnu grēdas. Dodieties nelielā ekskursijā uz galveno laukumu un tirgiem, kā arī pēc izvēles apmeklējiet amatnieku ciematiņus un Monte Albán Zapoteku pilsētas drupas. Oaksakā varat iegādāties reģionam raksturīgo Mezkalu, kas ir tekilai līdzīgs alkoholiskais dzēriens no agaves lapu serdēm, ar spēcīgu smaržu un ļoti stipru garšu, kura pudeles dibenā nereti atrodas Hypopta agavis tauriņa kāpurs vai skorpions, kā arī īpašas uzkodas – šokolādi, sieru un kaltētus sienāžus ar čili un laimu.

Pēc tam nakts braucienā jūs dosieties uz San Cristóbal de las Casas, kur apskatīsiet pilsētu un tirgus. Pēc izvēles varat doties relaksējošā laivu braucienā uz Sumidero kanjonu vai arī apmeklēt tuvējo San Juan Chamula Maiju ciematu, lai iepazītu viņu ikdienas dzīvi. Palenque pēc izvēles varat apskatīt iespaidīgās Maiju pilsētas drupas ar centrālo templi un vairāk nekā 200 dažādu izmēru un sarežģītības celtnēm, demonstrējot senās civilizācijas sasniegumus. Tik pat iespaidīgi ir arī džungļi, kas ieskauj templi, ar lielu putnu daudzveidību – tukāniem un makao, kā arī bļauru pērtiķiem. Pēc tam jūs apmeklēsiet Mérida pilsētu, kas dibināta 1542. gadā vietā, kur kādreiz atradās Maiju pilsēta Tiho. Tai ir zaļš un ēnains centrs – Plaza Mayor, ko ieskauj 16. gs katedrāle, Pilsētas domes ēka, valdības ēkas un Casa de Montejo. Savukārt vislabākais krāsaino tirgu apmeklēšanas laiks šeit ir rīts. Iegādājieties amatnieku izstrādājumus, nogaršojiet vietējos ēdienus, kā arī apstaigājiet tuvējo Calle 65 veikalu ielu. Interesanta apskates vieta netālu no pilsētas ir Cuzamá ciemats ar pazemes baseiniem un Maiju pilsētas Ušmalas drupas.

Nākamo dienu jūs sāksiet ar 432. gadā dibinātās Chichén Itzá pilsētas drupu apmeklējumu. Šodien tā ir viens no vislabāk restaurētajiem Maiju arhitektūras pieminekļiem, kas jūs neatstās vienaldzīgus. Jūsu ceļojums noslēgsies Playa del Carmen pilsētā, kas atrodas Karību jūras krastā, netālu no Kankunas lidostas. Izbaudiet atpūtu pludmalē, snorkelējiet un nirstiet, bet ja laiska atpūta jums nav pa prātam, apmeklējiet netālu esošās Maiju pilsētas Tulúm drupas.
Cenā iekļauts
 • 13 naktis viesnīcās un 1 nakts brauciens ar autobusu
 • orientēšanās pilsētas ekskursijas Oaksakā, San Crístóbal De Las Casas, Mérida un Pueblo
 • ekskursija gida pavadībā pa Chichén Itzá pilsētu
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • ēšanas izdevumi (aptuveni USD 340-470)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
MMC

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
19.439406619460687
-99.0913226240234
no
974