Jaunzēlandes dienvidi

Piedzīvojumu ceļojumi
1
15
Velingtona
Jaunzēlande
no  1549 €
Iepazīstiet krāšņo zemi, ko būsiet iemīļojuši skatoties Gredzenu pavēlnieka triloģiju. Jūs gaida pārgājieni pa nacionālajiem parkiem, gar Franča Jozefa ledāju, Kvīnstaunas piedāvātās ekstrēmās izklaides iespējas, izbraucieni ar kajaku un velosipēdiem, un daudz kas cits.
Jūsu ceļojums sāksies Jaunzēlandes ziemeļos - Velingtonā, kur, ierodoties pietiekoši agri, jums būs laiks, lai apmeklētu Nacionālo muzeju, kur apskatāmi Maori cilts vēsturiskie artefakti, kā arī mūsdienīgas ekspozīcijas, lai izpētītu Miramar priekšpilsētu, kas atrodas uz pussalas, vai arī apmeklētu pasaulslaveno televīzijas un kino projektu specefektu darbnīcu – Weta Workshops, kur tapuši tēli tādām slavenām filmām kā „Gredzenu pavēlnieks" (Lord of the Rings), „Avatārs" (Avatar), „Karalis Kongs" (King Kong) un citām. Pēc tam jūs pārcelsieties uz Jaunzēlandes dienvidiem un brauksiet uz Ābela Tasmāna Nacionālo parku, kur apmeklēsiet zeltainās pludmales un ūdensceļus. Pēc tam Punakaiki jūs dosieties uz melno smilšu pludmali, redzēsiet roņu koloniju un apmeklēsiet Pancake Rock klinšu veidojumos, kuru forma un robojums atgādina pankūku kalnus. Tālāk ceļš vedīs līdz Franča Jozefa ledājam un nakšņošanas vietai lietus mežu ieskautā namiņā. Nākamajā dienā jūs dosieties pārgājienā gar ledāju pa skaistu apgabalu, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pa ceļam uz Kvīnstaunu jūs apstāsieties Vanakas pilsētā, kas atrodas ezera malā, bet, nonākot galamērķī, jums būs iespēja nodoties aktīviem piedzīvojumiem – izbraukt ar ūdens motociklu, lēkt ar gumiju, doties izbraucienā ar velosipēdu kalnos vai arī atpūsties pastaigās pa vīna dārziem. Pēc tam jums ir paredzēts pārgājiens cauri Fiordland Nacionālajam parkam uz fjordu Doubtful Sound, kur dosieties izbraucienā ar kajaku un nakšņosiet kempingā skaistā apkaimē. Tālāk jūs ceļosiet pa Centrālo Otago reģionu, kas ir vistālāk uz dienvidiem pasaulē esošais vīna reģions un zelta raktuvju pilsēta, bet pēc tam dosieties izbraucienā ar velosipēdu no vienas vēsturiskas pilsētiņas uz citu, degustējot vietējos ēdienus un vīnu. Nonākot Kristčērčā pēc aktīviem piedzīvojumiem, jums būs brīva pēcpusdiena, lai iepazītu pilsētu, bet nākamajā dienā jūs dosieties uz Kaikoura – pilsētu okeāna krastā, kur paliksiet pa nakti un pēc izvēles varēsiet doties vērot vaļus, peldēties ar delfīniem, kā arī doties pastaigās kalnos. Ceļojuma noslēgumā jūs atgriezīsieties Velingtonā.
Cenā iekļauts
 • 14 brokastis, 1 pusdienas un 7 vakariņas
 • 4 naktis motelī, 3 naktis vienkāršā viesnīcā, 5 naktis tradicionālā stilā celtā namiņā, 1 nakts peldošajā viesnīcā uz laivas (vairumā gadījumu nakšņošana paredzēta vairākām personām kopā)
 • ekskursija uz Ābela Tasmāna Nacionālo parku
 • roņu kolonija Faulvinda ragā
 • pārgājieni Paparoa Nacionālajā parkā un Pancake Rocks apmeklējums
 • pārgājieni ap Matheson ezeru un izbrauciens ar kajaku
 • izbraucieni ar kalnu velosipēdiem pa vēsturisko taku - Otago Rail Trail
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā privāts autobuss, kajaks, laiva, prāmis
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni NZD 350-400)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
ONSE

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
-41.2864603
174.77623600000004
no
1549