Īsais ceļojums no Sanhosē

Piedzīvojumu ceļojumi
1
2
Sanhosē
Kostarika
no  259 €
Šī trīs dienu ekskursija sākas un noslēdzas Sanhosē, un piedāvā interesantu un unikālu pieredzi, iepazīstot Kostarikas dabu.
Esiet sveicināti Sanhosē – Kostarikas galvaspilsētā, kuras vēsture aizsākās 16. gadsimta vidū ar kapelas La Boca del Monte celtniecību. Vēlāk šī apdzīvotā vieta uzplauka kā tabakas audzēšanas centrs un mūsdienās priecē ar skaistiem parkiem, interesantiem muzejiem, tirgiem, kuros varat iegādāties gan vietējos pārtikas produktus, gan autentiskus amatnieku izstrādājumus, kā arī neviltotu viesmīlību. Sajūtiet pilsētas īpašo atmosfēru un sagatavojieties ekskursijai uz Tortuguero Nacionālo parku.

Izbraukšana no viesnīcas ir ieplānota ļoti agri no rīta. Pa ceļam uz Tortuguero Nacionālo parku jūs apstāsieties, lai paēstu brokastis, un, ja būs laiks un atbilstoši laika apstākļi, apskatīsiet banānu plantācijas. Nonākot ostā Limonas pilsētiņas tuvumā, kāpiet lancha (laivās) un izbaudiet braucienu pa Tortuguero kanāliem līdz džungļu namiņam netālu no parka teritorijas. Tortuguero Nacionālais parks tika izveidots 1975. gadā ar mērķi, aizsargāt četras jūras bruņurupuču sugas, kas šajā pludmalē dēj olas. Jūs droši vien redzēsiet zivju gārņus, baltos gārņus, dažādus abiniekus un rāpuļus, piemēram, krokodilus, bet pēc pusdienām varēsiet doties izvēles ekskursijā uz Tortuguero ciematiņu. Sākotnēji šo vietu apdzīvoja indiāņi, koloniālajā periodā – spāņi, bet 19. gs. beigās, kad no Limonas uz Sanhosē tika būvēts dzelzceļš, reģionā savu kultūru ienesa simtiem afroamerikāņu, kuri, lai strādātu dzelzceļa būvniecībā, lielākoties emigrēja no Jamaikas. Pēc tam, ap 1940. gadu šeit tika atvērts pirmais kokapstrādes uzņēmums un ciemats sāka strauji izplesties un attīstīties. Kokapstrādes uzņēmumi šeit veiksmīgi nekļuva, tādēļ apmēram pēc trīsdesmit gadiem tie pārtrauca darbību, daudzi cilvēki aizbrauca un dzīve ciematā atgriezās pie tradicionālā stila – lauksaimniecības, medniecības un zvejniecības. Mūsdienās ciemats attīstās pateicoties tūrismam un izveidotajiem ūdens ceļu kanāliem, kas ir daudz drošāki, nekā kuģošana pa okeānu.

Nākamajā dienā dodieties agrā izbraucienā pa kanālu, lai kļūtu par lieciniekiem tam, kā mostas džungļi, un atgriezieties namiņā uz brokastīm. Pēc tam jūs gaida pārgājiens džungļos gida pavadībā. Tā laikā, iespējams, redzēsiet pērtiķus, sliņķus, iguānas, tukānus un citus dzīvniekus. No jūnija līdz augustam uz vietas tiek organizētas arī papildu bruņurupuču vērošanas nakts ekskursijas. Brauciena noslēguma dienā pēc agrām brokastīm jūs uzsāksiet ceļu atpakaļ uz Sanhosē. Sākumā dodieties ar laivām pa kanāliem un upēm, tad ceļā ieturiet pusdienas un pēcpusdienā atgriezieties Sanhosē.
Cenā iekļauts
 • 3 brokastis, 3 pusdienas un 2 vakariņas
 • 2 naktis pludmales namiņā
 • izbraucieni ar laivām un pārgājieni saskaņā ar programmu
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 50-65)
 • ieejas maksa Tortuguero Nacionālajā parkā – USD 10
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Estravel Latvia ceļojumu konsultants palīdzēs jums norezervētu ērtu viesnīcu Sanhosē nakšņošanai pirms un pēc plānotās ekskursijas.

icon
tcrt3c

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
10.4488767
-83.5069226
no
259