Indoķīna un salu valsts Indonēzija

Piedzīvojumu ceļojumi
1
27
Bangkoka
Indonēzija, Malaizija, Singapūra, Taizeme
no  2249 €
Ierodoties Bangkokā, apmeklējiet ievērojamākās pilsētas vietas, piemēram, Karaļa pili un Wat Po, bet naktī ar vilcienu dodieties uz Surat Thani. Tad jūs gaida izbrauciens ar laivu uz nelielo Koh Phangan salu, kur varēsiet apskatīt salas ūdenskritumus, peldēties lagūnās un atpūsties.
Pēc tam nelielā pārbraucienā nonāksiet Koh Samui, lai nobaudītu kokteili saulrietā. Nākamajā rītā ar prāmi dosieties uz Nakhon Si Thammarat, kas ir viena no Taizemes vissenākajām pilsētām ar labi saglabājušos nocietinātās pilsētas mūri. Šķērsojot robežu, jūs nokļūsiet Malaizijā, kur paredzēts kuģa kruīzs cauri arhipelāgam uz Penangu. Pēc izvēles varēsiet doties ekskursijā pa pilsētu vai arī apmeklēt Kek Lok Si templi, Mazo indiju un ķīniešu kvartālu. Pēc tam jūs gaida dabas pārgājieni pa ainavisko Kamerona Augstkalni, bet tad Kuala Lumpur atgriezīsieties pie pilsētas kņadas un pēc izvēles varēsiet doties apskatīt Petronas torņus, ķīniešu kvartālu, KL torni, Islāma mākslas muzeju vai arī Nacionālo mošeju. Melakā apmeklējiet ievērojamākos objektus un muzejus, vai arī dodieties izbraucienā pa pilsētas kanāliem. Nonākot Singapūrā, jums būs brīvais laiks doties Nakts safari, aplūkot koloniālajā stilā celto krāšņo Raffles viesnīcu, ķīniešu kvartālu vai Mazo Indiju.

Agri no rīta paredzēts pārlidojums uz Jakartu (nav iekļauts ceļojuma cenā). Indonēzijas galvaspilsēta ir 13. apdzīvotākā pasaules pilsēta, kas piedāvā plašas izklaides un atpūtas iespējas – dodieties uz Indonēzijas Miniatūru parku vai, piemēram, apmeklējiet Istiqlal mošeju. Tad caur Bogoru jūs dosieties uz Cianjur, kur apmeklēsiet ciematu uz ūdens un iepazīsiet vietējo dzīvi. Vēlāk jūs gaida ainaviski bagāts pārbrauciens līdz pilsētai Yogyakarta, kur pēc izvēles varēsiet apmeklēt Borobudur tempļa kompleksu un apskatīt pilsētu. Solo pilsētā varēsiet doties izbraucienā ar velosipēdu ap Prambanan tempļiem, bet Malangā ieplānots apmeklēt Bromo Tengger Semeru Nacionālo parku un kāpt Bromo kalnā, kur jūs sagaida neaizmirstama panorāma. Nākamajā dienā paredzēta Kalibaru un slaveno Indonēzijas kafijas plantāciju apskate. Pemuteranā pēc aktīvākiem pārgājieniem jūs gaida atpūta pludmalē, nacionālo parku apmeklējums vai arī iespēja doties snorkelēt uz Menjangan salu. Pēc tam, apmeklējot karstos avotus, jūs dosieties tieši uz Sanur, Bali, kur arī paredzētas pēdējās vakariņas kopā ar grupu un atvēlēts laiks iepazīt šo skaisto pilsētiņu.
Cenā iekļauts
 • 17 brokastis, 1 vakariņas
 • 24 naktis viesnīcā, 1 nakts vilciena guļamvagonā, 2 naktis mājās
 • pārgājiens uz Kamerona Augstkalni, ķīniešu kvartāls Penangā un rīsa lauku apskate
 • ieeja Bromo Tengger Semeru Nacionālajā parkā, kāpiens Bromo kalnā
 • Taman Ayun, Tanah Lot, Pemutaranas un Kintamani Augstkalnes pilsētu apskate
 • Besakih templis
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā vilciens, vietējais autobuss, songthaew autobusiņš, prāmis, taksometrs
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 500-600)
 • iekšzemes pārlidojums Singapūra-Džakarta
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
ATBS

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
13.75557573460837
100.49974758447263
no
2249