Indijas senās pilsētas un atpūta Goa

Piedzīvojumu ceļojumi
1
14
Deli
Indija
no  849 €
Indija ir sapņu un romantikas zeme, kas vilina ar savu skaistumu, kultūru un tradīcijām. Ceļojuma laikā jūs atklāsiet Indijas senās bagātības – pilsētas un tempļus, kā arī izbaudīsiet atpūtu kūrortpilsētā Goa.
Ierodoties Deli, jums būs brīvais laiks, lai iepazītu šo seno pilsētu, kā arī apmeklētu galvaspilsētu Ņūdeli. Vecā pilsētas daļa kalpoja par Mugalu impērijas galvaspilsētu ilgu laiku, taču Britu valdīšanas laikā tika uzcelts administratīvais rajons Ņūdeli, kas pēc neatkarības atgūšanas 1947. gadā tika pasludināts par nācijas galvaspilsētu. Deli nav plānotas kopīgas grupas ekskursijas, tādēļ, ja vēlaties apskatīt pilsētu kārtīgāk, ierodieties iespējami ātrāk. Nākamajā dienā jūs ar vilcienu brauksiet uz Agru, kur apmeklēsiet iespaidīgo Tadžmahālu un pēc izvēles varēsiet apskatīt Agras cietoksni, Baby Taj, kas ir mazāka Tadžmahāla kopija, taču pieticīgāka, un tirgu. Pēc tam jūs dosieties uz Rozā pilsētu – Džaipūru, kas savulaik tika celta kā Pitapada mandala, radot pilsētai neparastu atmosfēru. Šeit jums paredzēta neliela pilsētas ekskursija un iesakām apmeklēt arī Dzintara cietoksni un Vēju pili – Hawa Mahal.

Tad dosieties uz Tordi Sagar ciematiņu, kur apmeklēsiet keramikas izstrādājumu darbnīcu un tirgus. Izmantojiet iespēju, lai izjātu ar kamieli tuksnesī un noskatītos saulrietu, vai arī dodieties pastaigā pa kalniem, iemācieties taisīt aproces un izveidojiet sev kādu hennas tetovējumu. Nākamajā dienā jūs dosieties uz Puškaras pilsētiņu, pa ceļam apmeklējot Planeterra projekta atbalstīto mācību centru. Pushkar ir paredzēta pilsētas ekskursija un Savitri tempļa apmeklējums rītausmā, kas atrodas kalna galā, lai noskatītos saullēktu. Pēc tam divas naktis jūs pavadīsiet vienā no Indijas visromantiskākajām pilsētām Udaipūrā, kur apmeklēsiet Ezera pili. Dodieties izbraucienā ar laivu, piedalieties kulinārijas nodarbībās, apmeklējiet Monsonas pili kalna galā, Jagdish templi, Saheliyon-ki-Bari dārzus vai arī Pilsētas pili ar muzejiem, kristāla galeriju un karalisko bagātību ekspozīcijām.

Tad Ahmadabadā apmeklējiet Mahatama Gandi nacionālo pieminekli un muzeju un dodieties tālāk uz Mumbaju (agrāk Bombeja). Šī ir piektā lielākā metropole pasaulē ar dabiski dziļu ostu, Indijas komerciālais centrs, hindi kino industrijas pilsētas Bolivudas atrašanās vieta, kā arī mājas vairāk nekā 20 miljoniem cilvēku. Ceļojuma noslēguma daļā jūs lidosiet uz kūrortpilsētu Goa, kur tiksiet nogādāti uz apmešanās vietu netālu no pludmales, kur pavadīsiet divas naktis. Apmēram 450 gadus līdz 1961. gadam, kad Goa pārņēma Indija, tā bija portugāļu aizjūras teritorija, tādēļ arhitektūrā šeit jūtams unikāls portugāļu un indiešu kultūras apvienojums, kā arī reģionam ir unikāla virtuve. Šeit apmeklējiet baznīcas, tempļus, garšaugu, tējas un kafijas plantācijas, kā arī izbaudiet atpūtu pludmalē.
Cenā iekļauts
 • 14 naktis vienkāršā viesnīcā
 • ieejas maksa un ekskursija Tadžmahālā
 • iepazīšanās ekskursijas pa Džaipūru, Puškaru, Udaipūru un Mumbaju
 • ieejas maksa un ekskursija pa Dzintara cietoksni Džaipūrā
 • Planeterra mācību centra apmeklējums
 • ekskursija pa Tordi Sagar ciematu gida pavadībā
 • saullēkta sagaidīšana Savitri templī
 • transporta pakalpojumi saskaņā ar maršrutu, tai skaitā vilciens, metro, vietējais autobuss, džips, rikša un iekšējais pārlidojums
 • izstrādāts maršruts
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
Noteikumi
izņemot periodu no maija līdz jūlijam (ieskaitot)
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 280-380)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
ahuh

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
26.489749
74.55108559999996
no
849