Iepazīsti Ekvadoru

Piedzīvojumu ceļojumi
1
17
Kito
Ekvadora
no  899 €
Iepazīstiet patieso Ekvadoru plānotās ekskursijās, kas mīsies ar brīvo laiku. Jūs nakšņosiet pie vietējām ģimenēm, izmantosiet sabiedrisko transportu, apmeklēsiet tirgus un senas pilsētas, un visa ceļojuma laikā varēsiet priecājieties par Andu kalnu un Amazones dabas skaistumu.
Ceļojums sāksies Kito, no kurienes dosieties uz Amazones lietus mežu ieskauto Tenas pilsētu. Šeit pēc izvēles varēsiet apmeklēt dzīvnieku glābšanas centru, doties pārgājienā, lai apskatītu alas, vai arī iekarotu upes krāces smailītē. Pēc tam sekos divas dienas Amazones džungļos. Jūs iziesiet dabas takas, vērosiet dzīvniekus, apmeklēsiet vietējo šamani un uzzināsiet par Kvečua cilts vēsturi un tradīcijām, pavadot nakti vietējās ģimenes mājās. Baños pilsētā jūs varēsiet doties izvēlētos pārgājienos, izjādēs, iznomāt velosipēdu vai arī izbaudīt relaksējošu peldi karstajos avotos. Tad, braucienā caur Riobamba, jūs nokļūsiet Alausí, kur iepazīsiet pilsētiņas arhitektūru. Pēc tam jūs gaida ceļojums uz La Nariz del Diablo jeb Velna deguna kalnu, kurp ved šaursliežu dzelzceļš. Šiem piedzīvojumiem sekos brīvais laiks, lai iepazītu Guayaquil pilsētiņu vai dotos izbraucienā ar laivu pa Guayas upi. Tad sekos pārgājiens uz Mačaliljas Nacionālo parku, kur iepazīsieties ar mežu atjaunošanas projektu, dosieties snorkelēt un varēsiet vienkārši atpūsties pludmalē. Jūs varēsiet doties izvēles ekskursijā vērot vaļus (sezonas laikā), bet tad nakts braucienā ar autobusu atgriezīsieties Kito.

Izbaudiet brīvu dienu Kito - apskatiet pilsētu, uzbrauciet ar trošu vagoniņu netālu esošā vulkānā vai vienkārši atpūsties un baudiet vietējo virtuvi kafejnīciņās un restorānos. Pēc tam jūs gaida ceļš uz San Clemente, kur izvēles ekskursijā uzzināsiet par vietējiem ārstniecības augiem vai uzkāpsiet Imbabura vulkāna kalnā. Iepazīstiet vietējo dzīvi un tradīcijas, aprunājieties ar viesmīlīgajiem iezemiešiem un izbaudiet vakara programmas. Otavalo jūs apmeklēsiet Peguche ūdenskritumu, Cotacachi ādas izstrādājumu tirgu un dosieties pārgājienā. Pēc tam jūs gaida Otavalo amatnieku izstrādājumu tirgus un ceļš uz Kito.
Cenā iekļauts
 • 4 brokastis, 4 pusdienas, 4 vakariņas
 • 12 naktis viesnīcā, 2 naktis namiņā džungļos, 1 nakts autobusā, 2 naktis ciematā (vairākiem cilvēkiem kopā)
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā sabiedriskais autobuss, motorlaiva, vilciens, pārlidojums
 • ekskursija uz Otavalo tirgu
 • ekskursija uz Velna deguna kalnu
 • pārgājiens džungļos un ciematu apmeklējums
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 305-400)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
REE

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
-0.1806532
-78.46783820000002
no
899