Horvātija – no Zagrebas līdz Dubrovnikai

Piedzīvojumu ceļojumi
1
6
Zagreba
Horvātija
no  699 €
Iepazīstiet Horvātijas lielākos dārgumus, apmeklējot unikālos Plitvices ezerus, neatkārtojamo Hvaras salu, kā arī nozīmīgākās pilsētas Zagrebu, Splitu un Dubrovniku.
Horvātijas galvaspilsēta Zagreba ir sadalāma divās daļās – pilsētas augšējā daļā, kur apskatāma viduslaiku apbūve, un apakšējā daļā, kas ir modernāka – ar parkiem, laukumiem un skaistām celtnēm. Zagrebā varat iegriezties mākslas, vēstures vai arheoloģijas muzejos, doties uz zooloģisko dārzu, kā arī apskatīt tuvējos ezerus, kas ir iecienīta vietējo atpūtas vieta. Nākamajā rītā jūs gaida neliela pilsētas ekskursija un ceļš uz Plitvici, kur nākamajā rītā iepazīsiet vienu no lielākajiem Horvātijas dabas brīnumiem – Plitvices ezeru Nacionālo parku ar 16 dabīgiem ezeriem ar atšķirīgu ūdens krāsu, ap 140 ūdenskritumiem un 20 alām. Pēc tam jūs dosieties uz Splitu, kur pavadīsiet divas dienas. Splita ir viena no Horvātijas vecākajām pilsētām, kuras sienās, tempļu un laukumu arhitektūrā jūtama Romas impērijas ietekme. Lai izbaudītu pilsētas ostas panorāmu, uzkāpiet Sv. Domnija zvanu tornī, bet, ja vēlaties atpūsties pludmalē, dodieties uz Zelta ragu (Zlatni Rat).

No rīta ar prāmi jūs dosieties uz Hvaru. Tā ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta sala un pilsēta, kas ar saviem lavandas un vīna laukiem, un olīvkoku birzīm ir iedvesmojusi daudzus rakstniekus un māksliniekus. Ierodoties izbaudiet „viss iekļauts" kruīza kuģa ballīti, ik pa laikam piestājot vientuļajos Pakleni salu līčos. Ceļojuma noslēgumā jūs nonāksiet ostas pilsētā Dubrovnikā, kuru bieži dēvē par Adrijas jūras pērli. Pilsētas arhitektūra apvieno gotisko, renesanses un baroka stilu majestātiskās vēstures liecībās, kas papildina UNESCO Pasaules mantojuma sarakstu ar daudzām baznīcām, klosteriem, strūklakām un pilīm. Vecpilsētā apskatiet Rolanda statuju, Zvanu torni un Sponza pili un piestājiet pie Lielās Onofrio strūklakas, kas ir populāra satikšanās vieta – gluži kā Laimas pulkstenis Rīgā. Dubrovnikas pilsētas apmeklējums nevar būt pilnīgs, ja neesat apskatījuši viduslaikos celto, gandrīz 2 km garo nocietināto vecpilsētas sienu, iegriežoties arī cietokšņos un torņos. Pēc tam ar prāmi jūs dosieties uz Lopud salu, kur atrodas viena no lieliskākajām Horvātijas pludmalēm – Plaza Sunj, bet ceļojuma noslēgumā atgriezīsieties Dubrovnikā.
Cenā iekļauts
 • 6 naktis viesnīcās un kopmītņu tipa istabiņās
 • ekskursijas pa Zagrebu un Splitu
 • ieejas maksa Plitvices ezeru Nacionālajā parkā
 • „viss-iekļauts" kruīza kuģa ballīte Hvarā
 • saskaņā ar maršrutu paredzētie transporta pakalpojumi, tai skaitā vilciens, metro, autobuss un prāmis
 • izstrādāts maršruts
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni EUR 220-300)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Pieejams arī ceļojums uz 14 naktīm maršrutā, kas daļēji pārklājas.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

icon
eczd

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
45.8264954467826
15.98844213232428
no
699