Gorillu vērošanas ekspedīcija

Piedzīvojumu ceļojumi, Piedzīvojumu ceļojumi
1
8
Kampala
Uganda
no  1499 €
Piedāvājums īsteniem dabas draugiem. Iepazīstiet Ugandas džungļus un vērojiet šimpanzes un gorillas vienā no neparastākajām ekspedīcijām.
Kampala ir Ugandas galvaspilsēta un tās lielākā pilsēta, kas ir visai droša pastaigām arī vakaros. Pilsēta atrodas Viktorijas ezera krastā, kura platību kādā no Gāzi grīdā (Top Gear) raidījumiem Džeremijs Klarksons salīdzināja ar Latviju. Nākamajā rītā jūs gaida garāks pārbrauciens līdz Kalinzu meža rezervātam, kur ieplānota šimpanzu vērošanas ekspedīcija to dabiskajā vidē. Meža takas piedāvā pārsteidzošas ainavas ar Rwenzori kalniem, Edvarda ezeru, Kazinga kanālu un Kongo upi, bet mežs ir apvīts leģendām, kuras uzzināsiet pārgājiena laikā. Pēc tam dodieties uz nometni pie Bunyoni ezera, kur apmetīsieties uz divām naktīm. Šis ir kalnains reģions ar mežiem noaugušām vulkānu nogāzēm, kas ir mājas pusei no pasaulē mītošajiem kalnu gorillām – visapdraudētākās sugas pērtiķiem. Ugandas varas iestādes ļoti atbildīgi attiecas pret šo ūnikumu, ļaujot dienā vienlaicīgi novērot gorillu ģimeni ne vairāk kā 8 cilvēkiem, tādēļ grupas parasti tiek sadalītas. Pārgājiena laikā jūsu rīcībā būs profesionāli gidi, kā arī mantu nesēji, un jūs tiksiet informēti par uzvedību novērošanas ekskursijas laikā.

Pārgājiens var ilgt no vienas līdz sešām stundām, atkarībā no tā, cik tālu gorillas būs pārvietojušies, tomēr pastāv arī pavisam neliela iespēja, ka dzīvniekus neredzēsiet. Pārgājiens notiek diezgan slidenā, mežonīgā vidē un augstums var pārsniegt 2500 m. Pārējā laikā varat makšķerēt, doties izbraucienā ar kanoe, kalnu velosipēdu vai arī apskatīt vietējos ciematus. Pēc tam dodieties uz Mbarara pilsētu, kur pēc izvēles apmeklējiet vietējos tirgus vai, piemēram, Safarilanda Park afrikāņu stila restorānu un bāru kompleksu ar balkoniem un skaistu Rwizi upes panorāmu. Tad apskatiet Jinja pilsētiņu Baltās Nīlas iztekā, kur varēsiet izbraukt ar laivu, doties apvidus izpētē ar kalnu velosipēdu, iesaistieties brīvprātīgo projektā vai vienkārši atpūtieties. Iesakām apskatīties Bujagali ūdenskritumus. Pēc tam atgriezieties galvaspilsētā, kur pirms pusdienām ekskursija beigsies.
Cenā iekļauts
 • 8 brokastis, 7 pusdienas un 8 vakariņas
 • 8 naktis kempingā
 • šimpanzu vērošana Kalinzu meža rezervātā, tai skaitā ieejas maksa
 • kalnu gorillu novērošanas ekskursija gida pavadībā, tai skaitā atļaujas
 • transporta pakalpojumi saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja, pavāra, šofera un sertificētu pavadoņu pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi
NB! Šis ir paaugstinātas grūtības pakāpes ceļojums aktīvās atpūtas cienītājiem.
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 50-70)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Pārgājienam paņemiet pietiekoši daudz dzeramā ūdens, ūdensnecaurlaidīgas virsdrēbes, tai skaitā aizsardzību foto un video tehnikai, kā arī izvēlieties apģērbu vairākās kārtās.

icon
dukk

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
0.313611
32.581110999999964
no
1499