AirBaltic jauns rokas bagāžas standarts

airBaltic logo

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka palielina izmērus rokas bagāžai, ko katram pasažierim atļauts pārvadāt lidmašīnas salonā.

No 2018. gada 1.augusta rokas bagāžas izmēri airBaltic lidojumos var sasniegt 55x40x23 centimetrus. AirBaltic ir 21 sadarbības lidojumu partneris,

sniedzot iespēju pasažieriem ērti ceļot uz gandrīz jebkuru galamērķi pasaulē. Jaunie rokas bagāžas izmēri ir starp populārākajiem izmēriem airBaltic globālo partneru vidū.

Šādus pašus rokas bagāžas izmērus izmanto arī tādi airBaltic sadarbības lidojumu partneri kā Air France, KLM un Alitalia.
AirBaltic lidojumos katram pasažierim ir atļauts lidmašīnā ienest vienu rokas bagāžu (55x40x23 centimetri) un vienu personīgo mantu (30x40x10 centimetri).

Rokas bagāžas un personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt astoņus kilogramus, ceļojot ar Basic vai Premium biļeti.
Divās jaunākajās Airbus A220-300 lidmašīnās airBaltic uzlabojusi salonu ar jauniem, moderniem un komfortabliem krēsliem.

Jaunās sēdvietas sniedz pasažieriem tādas priekšrocības kā vairāk vietas kājām, jaunus kabatas nodalījumus aiz sēdekļiem un blakus krēsliem izvietotus pakaramos žaketēm.
Sēdvietas tiks uzlabotas visām airBaltic A220-300 lidmašīnām.