Paradīzes salu kruīzs

Piedzīvojumu ceļojumi, Kruīzi / Prāmji / Jahtas
1
6
Malē
Maldīvu salas
no  1119 €
Šis ir lielisks ceļojums, ja jūs vēlaties pavadīt nedēļu apbraukājot nelielas saliņas, sauļojoties, peldoties, kā arī snorkelējot vai nirstot ar akvalangu, lai izpētītu dzīles.
Piedāvājam lielisku kruīzu Maldivu salu apceļošanai tradicionālā dhoni laivā. Jūs gaida baltas smiltis, zilas debesis un kristāldzidrs ūdens, apburājot vienu no pasaulē neparastākajām valstīm un priecējot acis ar skatiem uz tirkizzilām lagūnām. Naktīs jūs pietauvosieties nelielās pludmalēs un mierīgās ostās, bet ceļojuma noslēgumā atgriezīsieties Malé. Jāpiebilst, ka ik dienu uz klāja jūs varēsiet baudīt kuģa komandas gatavotās maltītes.

Piedzīvojums sāksies un noslēgsies Maldiviju galvaspilsētā - Malé. Ierodoties jūs no rīta tiksiet sagaidīti un nogādāti līdz laivai, kur satiksiet arī citus ceļabiedrus (grupā līdz 8 cilvēkiem) un varēsiet kopā papusdienot. Nākamo dienu laikā jūs kuģosiet cauri Maldivu salām, varēsiet snorkelēt tirkīza Indijas Okeāna koraļļu rifos ar bagātu ekosistēmu, apmeklēsiet zvejnieku ciematiņus, lai izbaudītu Bodu Beru (lielo bungu) un tradicionālās tautas mūzikas priekšnesumus, varēsiet nogaršot vietējos ēdienus un iepazīt salinieku neparasto dzīves veidu, kā arī redzēsiet kā tiek būvētas tradicionālās laivas.

Maldivu Republika sastāv no 1190 salām un saliņām, no kurām 202 ir apdzīvotas, bet 87 ir vienīgi kūrortu salas. Šī ir pasaulē zemākā valsts virs jūras līmeņa – vidēji tikai 1,5 metri, bet salu augstākais punkts ir tikai 2,3 metri, tādēļ klimata izmaiņu rezultātā gadiem ejot šī valsts var vienkārši nogrimt. Maldivas ir ne tikai viena no pasaules mazākajām valstīm, bet arī viena no drošākajām tūrisma valstīm pasaulē, jo uz salām atrodas kūrorti, bet pašas salas ir lielā mērā izolētas.
Cenā iekļauts
  • 6 naktis uz tradicionālās dhoni laivas
  • 6 brokastis, 6 pusdienas, 6 vakariņas
  • tradicionālā dhoni laiva un transfērs ierodoties
  • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
  • izstrādāts maršruts
Noteikumi
izņemot periodu no maija līdz augustam, ieskaitot
Papildu izdevumi
  • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
  • papildu izvēlētās ekskursijas
  • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 55-75)
  • vīza, ja tāda nepieciešama
  • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
AFMS

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
4.1776748773310945
73.51506880957027
no
1119