Atpūta Bolīvijā

Piedzīvojumu ceļojumi
1
10
Lapasa
Bolīvija
no  999 €
Šī ceļojuma laikā jūs apskatīsiet Bolīvijas ievērojamākās pilsētas un dabas brīnumus, tai skaitā neparasto Ujuņa sāls ezeru.
Ierodoties Lapasā, kas ir Bolīvijas neformālā galvaspilsēta un valsts finanšu un tirdzniecības centrs, iesakām veltīt laiku tās apskatei. Apmeklējiet baznīcas un katedrāles, Sagarnaga ielu, kur var nopirkt lieliskus suvenīrus, kā arī tā saucamo Raganu tirgu, kur jūs gaidīs zīlnieces, burvestības, brīnumzālītes un maģiski amuleti. Noīrējiet automašīnu un dodieties apskatīt Tiahuanaco drupas (72 km), kas tiek uzskatītas par Inku civilizācijas šūpuli, vai arī apmeklējiet 5600 m augstumā esošo slēpošanas kūrortu Chacaltaya (55 km), kas ir augstākais pasaulē. Savukārt tuvāk pilsētai (10 km) atrodas Mēness ieleja ar krāterim līdzīgiem smilšu veidojumiem. Interesantā ir daudz, taču nepārdzīvojiet, ja nepaspēsiet visu iecerēto apskatīt sākumā, jo ceļojuma noslēgumā jūs vēl uz šejieni atgriezīsieties. Nākamā diena paies pārbraucienā līdz Ujuņai, no kurienes sāksies ekskursija uz Ujuņas sāls ezeru. Izbaudiet trīs dienas ilgus piedzīvojumu ekskursijā ar džipiem, kuras laikā jūs ne tikai apmeklēsiet izšuvušu sāls ezeru, bet arī redzēsiet kalnus, aktīvus vulkānus, geizerus, dubļu dīķus, dažādu veidu kaktusus un flamingo. Ezeru veido dažus metrus bieza sāls garoza, kas sezonā pārklājas ar plānu ūdens kārtiņu un ezers pārvēršas par milzīgu spoguli. Tā kopējā platība pārsniedz 12000 kvadrātkilometrus un ik gadu šeit tiek iegūtas 25000 tonnas sāls. Jums būs pietiekoši daudz laika radošām fotogrāfijām, veidojot neparastas ilūzijas.

Pēc tam dodieties uz Potosi, kas ir viena no augstākajām pilsētām pasaulē (4070 m) un atrodas Cerro Rico jeb „bagātā kalna" pakājē. Tā ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, atzīmējot traģisko vēsturi. Šeit kolonizācijas laikā sudraba ieguvei tika nežēlīgi ekspluatēti vietējie iedzīvotāji un no Āfrikas atvestie vergi. Iegūtais dārgmetāls tika nogādāts Spānijā un finansēja impēriju ilgāk kā 300 gadus. Aplēsts, ka šajā periodā raktuvēs gāja bojā ap 8 miljoniem cilvēku. Lai daudz maz iegūtu priekšstatu par smagajiem darba apstākļiem pazemē, ir vērts doties īpaši piedāvātā ekskursijā un paskatīties, kādos apstākļos strādā daudzi latīņamerikāņi mūsdienās. Nākamajā dienā ap pusdienām jūs būsiet ceļā uz Sukri – vēsturisku pilsētu, kas nereti tiek dēvēta arī par Bolīvijas Balto pilsētu. Šeit savulaik valsts bagātākie un ietekmīgākie koloniālo teritoriju pārvaldnieki, karavadoņi un politiskie līderi sev būvēja mājas, tādēļ tā ir ļoti grezna. Palieciet pilsētā un izstaigājiet vēsturiskās ieliņas, apskatiet krāšņās celtnes, kā arī apmeklējiet tekstila ražotni, vai arī dodieties uz Dinozauru parku (10 km), kur apskatāmi dinozauru pēdu nospiedumi, ejiet pārgājienos un izbrauciet ar velosipēdiem. Pēc tam jūs atgriezīsiet Lapasā, lai pēc sirds patikas pavadītu vēl vienu vakaru.
Cenā iekļauts
 • 10 brokastis, 3 pusdienas, 2 vakariņas
 • 10 naktis viesnīcās (2 naktis vairākām personām kopā)
 • trīs dienu ekskursijas brauciens džipos uz Ujuņas sāls ezeru
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā autobuss, vilciens, 4x4, iekšējais pārlidojums
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 145-190)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ja vēlaties rezervēt viesnīcu Lapasā vēl uz kādu nakti, Estravel Latvia ceļojumu konsultants palīdzēs jums.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

icon
bbdr

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
-20.4603534
-66.8260649
no
999