Atklājiet Japānu

Piedzīvojumu ceļojumi
1
13
Tokija
Japāna
no  2624 €
Šis ceļojums ir īsts gardumiņš tiem, kuri vēlas iepazīt Japānas vēsturi un kultūru. Apmeklējiet senus ciematus, pilis, skaistus dārzus un tempļus, skatiet vaigā geišas un samurajus, kā arī izbaudiet luksus klases apkalpošanu un spa procedūras tradicionālā japāņu lauku viesnīcā.
Ceļojums sāksies ierodoties Japānas galvaspilsētā Tokijā. Šī ir viena no pasaules modernākajām pilsētām, kur apskatāmi un izmēģināmi jaunākie tehnikas sasniegumi, redzama jaunākā mode, tomēr, ielūkojoties vērīgāk, Tokija joprojām ir ļoti tradicionāla pilsēta – sievietes valkā kimono, cilvēki apmeklē tempļus un pavasaros priecājas par skaistajiem ķiršu ziediem pilsētas parkos. Izbaudiet šīs pilsētas unikālo atmosfēru. Nākamajā dienā jūs dosieties uz pilsētiņu Japānas alpos Takayama jeb „Mazo Kioto", kas šādu apzīmējumu ieguvusi pateicoties šeit dzīvojošiem meistariem, kas savulaik būvējuši mājas un tempļus Kioto imperatoriem. Takayama būtiski atšķiras no modernās Tokijas un ir unikāla ar savu tradicionālo arhitektūru. Apmeklējiet lūgšanu namus Hida ciematiņā, iegriezieties amatnieku veikaliņos un nobaudiet sakē. Lai iegūtu vairāk iespaidu, noīrējiet velosipēdu apbraukājiet pilsētas apkārtni. Pēc tam jūs dosieties uz Kanazawa – pilsētu-pili un populāru reģionu, kur redzēsiet samurajus un geišas, vienus no skaistākajiem dārziem Japānā, kā arī unikālas pilis un tempļu labirintus.

Tad jūsu ceļš vedīs uz bēdīgi slaveno Hirosimu, kas 1945. gada 6. augustā kļuva par mērķi atombumbai, taču kā fenikss atdzima no pelniem un ir kļuvusi par vienu no dinamiskākajām Japānas pilsētām. Šeit jūs apmeklēsiet piemiņas parku un muzeju, un dosieties izbraucienā ar prāmi uz Miyajima salu, kur uz ūdens ir apskatāmi slavenie Torii Japāņu vārti, kas ir viena no visvairāk fotografētajām vietām Japānā. Tālāk jūs brauksiet uz Kioto, kur apmeklēsiet iespaidīgo Nijo karaļu pili un dārzus, slaveno Kinaku-ji jeb „Zelta paviljonu" un Daisen-in's zen akmeņu dārzus. Kioto atrodas vairāk kā 2000 tempļi, svētnīcas, pilis, muzeji, tradicionālie dārzi un pagodas. Pēc tam jūs dosieties uz lauku viesnīcu Fudzi kalna pakājē pie Kawaguchiko ezera, kur jūs gaida spa atpūta un vakariņas. Atkarībā no sezonas, ceļotājiem tiek piedāvāts pavadīt abas naktis viesnīcā vai arī vienu no tām Fudzi kalna namiņā (no 1. jūlija līdz 27. augustam, un atkarībā no laika apstākļiem), kad sezonāli ir atļauts kāpt kalnā. Pārējā laikā tūristi tiek vesti ar automašīnām līdz kalna 5. nometnei un kāpj tikai lejā, vai arī kāpšana vispār nav atļauta. Šajā laikā jums tiks piedāvāti pārgājienu maršruti ap ezeru. Pēc tam jūs dosieties atpakaļ uz Tokiju, kur varēsiet atpūsties un turpināt iepazīt pilsētu, jo šeit ir paredzēta vēl viena nakts.
Cenā iekļauts
 • 9 naktis viesnīcā, 4 naktis tradicionālā lauku viesnīcā ar ūdens spa centru
 • 2 brokastis un 1 vakariņas
 • 14 dienu Japānas vilcienu karte (papildu informāciju un iegādes iespējas, plānojot individuālo ceļojumu, jautājiet FTB Latvia ceļojumu konsultantam)
 • Hida ciemats, Kenroku-en dārzi un Kanazawa pils
 • Kinkaku-ji un Daisen-in Zen tempļi, Nijo pils
 • ekskursija uz Miyajima salu
 • Fudzi kalns (sezonāli)
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā ātrvilciens, tramvajs, taksometrs, prāmis un sabiedriskais transports
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 420-600)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
AJDJ

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
35.6894875
139.69170639999993
no
2624