Ar velosipēdu cauri Loire ielejai

Piedzīvojumu ceļojumi, Piedzīvojumu ceļojumi
1
7
Bloisa
Francija
no  999 €
Novērtējiet Gallijas skaistumu, baudiet lieliskus vīnus un velobraucienu cauri „Francijas dārziem" un Loire ielejai, kas ir arī viens no pasaulslavenā Tour de France sacensību posmiem.
Bloisa ir nozīmīga un sena pilsēta Loire reģionā, kas savulaik kalpoja par kūrortpilsētu Francijas galmam un nav zaudējusi karalisko gaisotni. Aktīvais piedzīvojums sāksies ceļojuma otrajā dienā, kad jūs gaida pilnas dienas velobrauciens līdz Chenonceau. Šeit jums būs iespēja apmeklēt pili Chateau de Blois, kura kādreiz kalpoja par mājvietu vairākiem Francijas karaļiem un kur pirms kaujas pret angļiem tika svētīta Žanna d'Arka. Pēc tam apmeklējiet 1513. gadā celto Château de Chenonceau pili un Amboise pilsētas tirgus, kur varēsiet iegādāties vietējos pārtikas produktus, lai ieturētu pikniku franču stilā. Vakarā jūs nonāksiet Tūras pilsētā.

Nākamajā dienā ir ieplānots pilnas dienas pārbrauciens līdz viduslaiku citadelei Chinon. Izbaudiet Francijas dabas skaistumu un apmeklējiet renesanses laikmeta dārzus Chateau de Villandry, ko rūpīgi atjaunojis Joahims Karvallo. Šeit ir apskatāmi ūdens dārzi un dārzeņu un ziedu dārzi, kas izkārtoti veidojot mozaīkas rakstus. Nākamajā rītā jūs apmeklēsiet vīna dārzus, dosieties izbraucienā cauri apvidum ar tufas klintīm un uzzināsiet par vīna darīšanas un ābolu 'pommes tapees' kaltēšanas tradīcijām. Turpinot ceļu uz Gennes pilsētu, apmeklējiet nelielos Loire reģiona ciematiņus un tā saucamos „franču dārzus". Ceļā nogaršojot augļu koku veltes, apmeklējiet skaistas pilis un neparastas alas, kur tiek audzēti šampinjoni – Musee du Champignon. Piedzīvojuma noslēgumā, ierodoties Angers pilsētā, iepazīstiet to un apskatiet neparastu mākslas darbu – iespaidīgo Apokalipses gobelēnu, kas tika izveidots laika posmā no 1377. līdz 1382. gadam un atspoguļo 90 apokalipses ainas. Tas sastāv no 6 daļām – katra 24 m plata un 6,1 m augsta. Nākamajā rītā jūs ar vilcienu dosieties uz Nantesu, kur ierodoties pirmspusdienā ceļojums noslēgsies.
Cenā iekļauts
 • 7 brokastis, 1 pusdienas
 • 7 naktis viesnīcā
 • 6 dienu velotūre cauri Loire ielejai
 • vīna degustācijas brauciena laikā
 • ieeja Château de Chenonceau un troglodīta alu apmeklējums
 • transports saskaņā ar maršrutu, tai skaitā velosipēdi
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi
no maija līdz oktobrim
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni EUR 340 - 415)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Netālu no Bloisas atrodas Lemānas, Orleānas un Buržas lidostas.

NB! Pārbraucienu laikā ar velosipēdiem jūsu bagāža tiks nogādāta viesnīcā atsevišķi. Rūpīgi pārdomājiet savu katras dienas līdzi ņemamo lietu sarakstu.

NB! Pārbraucieni ar velosipēdu no 35 – 60 km dienā.

icon
efaa

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
46.863887
0.773356
no
999