Amerikas šķērsošana. No Ņujorkas līdz Sanfrancisko

Piedzīvojumu ceļojumi
1
22
Ņujorka
Amerikas Savienotās Valstis
no  2449 €
Iepazīstiet ASV skaistākās un leģendārākās pilsētas, atklājiet tās dabas skaistumu un izziniet vēsturi, dodoties cauri visai Amerikai no pilsētas, kas nekad neguļ – Ņujorkas, līdz muzikālajai Ņūorleānai, cauri Lielajam kanjonam, līdz līča pilsētai - Sanfrancisko.
Ceļojums sāksies Ņujorkā, no kurienes dosieties uz ASV Neatkarības deklarācijas pieņemšanas pilsētu Filadelfiju un Vašingtonu, kur apmeklēsiet nacionālos pieminekļus un muzejus. Nākamajā dienā caur Shenandoah nacionālajam parkam jūs dosieties uz Apalaču kalniem, bet pēc tam pēc izvēles Nešvilšā varēsiet apmeklēt Elvisa namu Greislendā un kantrimūzikas skatuvi Grand Ole Opry, vai arī izklaidēties kādā no vietējiem krogiem. Esot Memfisā noteikti dodieties iepazīt pilsētu, kas ir rock & roll dzimšanas vieta un blues mājas. Ņūorleānā atsauciet atmiņā Toma Soijera piedzīvojumus un dodieties ar tvaikoni pa Misisipi, vai arī iepazīstiet pilsētu caur tās vecāko ielu Bourbon Street, kas sniedz visdziļāko priekšstatu par pilsētas vēsturi.

Pēc tam ceļš vedīs uz Hjūstonu – vēsturisko Alamo un San Antonio. Apmeklējiet Kārlsbādes alu nacionālo parku, kas ir mājas 400,000 sikspārņu, dodieties uz mistisko Rosvelu – pilsētu, kur vietējie stāsta par vairākām NLO avārijām un pirmais no šādiem gadījumiem datēts ar 1947. gadu, bet tad ceļš vedīs uz Santafē. Durango jūs uzzināsiet par Amerikas iedzimto – Pueblo cilvēku dzīvi, apmeklējot alās izveidotos mitekļus Mesa Verde, tāpat jūs uzzināsiet arī par Navajo kultūru un pēc izvēles varēsiet apmeklēt ciematu ekskursijā ar 4x4. Viens no Amerikas lepnumiem, protams, ir Lielais Kanjons, kuru būs iespēja apskatīt arī no gaisa ar helihopteru , vai arī noskatīties iespaidīgu filmu, bet atgriezušies nometnē pie ugunskura izbaudiet pikniku.

Pēc tik aizraujošiem piedzīvojumiem, iepazīstot Amerikas vietējo kultūru un dabu, nomainiet vidi –izziniet spožo Lasvegasu un visu, ko šī pilsēta piedāvā. Pēc tam piedzīvojumi turpināsies Nāves ielejas nacionālajā parkā, kas ir karstākais, sausākais un zemākais punkts Ziemeļamerikā. Tad ceļš vedīs uz ainavisko Josemita Nacionālo parku, kur apskatīsiet kaļķa tufa torņus Mono ezera krastā, ūdenskritumus un izjutīsiet dabas varenumu lūkojoties uz milzīgiem kalniem un gigantiskām sekvojām. Pēc izvēles varēsiet doties izbraukumā ar velosipēdu uz Josemitu ieleju, bet vēlāk maršruts turpināsies uz Sanfrancisko, kur apmeklēsiet Zelta vārtu tiltu, kas ir arī šīs pilsētas simbols, un ir ieplānota ekskursija pa pilsētu. Pēc izvēles varēsiet iepazīt apkārti izbraucienā ar velosipēdu, vai arī doties kruīzā vērot saulrietu.
Cenā iekļauts
 • 16 brokastis, 15 pusdienas un 12 vakariņas
 • 6 naktis viesnīcā, 16 naktis kempingā
 • Wi-Fi interneta pieslēgums transportlīdzeklī
 • ieejas maksa un ekskursijas nacionālajos parkos
 • ekskursija pa Sanfrancisko, Lasvegasu, Ņūorleānu, Vašingtonu un Ņujorku, tai skaitā Arlingtonas kapsētas apmeklējums
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi
no aprīļa līdz oktobrim
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 175-200)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija
NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.
icon
NUCW

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
40.718122
-74.003066
no
2449