Aktīvā atpūta Islandē

Piedzīvojumu ceļojumi, Piedzīvojumu ceļojumi
1
9
Reikjavika
Islande
no  2099 €
Jūs gaida 10 brīnišķīgas dienas, iepazīstot Islandes mežonīgo dabu. Jūs redzēsiet geizerus, ledājus, kalnus, kanjonus, šķērsosiet upes un varēsiet izmēģināt spēkus, iekarojot ledāja sienu.
Ierodoties Reikjavīkā izmantojiet iespēju, lai iepazītu pilsētu, bet vakarā apmeklējiet nelielu grupas tikšanos. Nākamajā dienā jūs gaida tā saucamais Zelta loks – sākumā jūs dosieties uz Tingveliru, kur apskatāma viena no divām pasaules tektonisko plākšņu aizām starp Eiropu un Ameriku, kuras palēnām attālinās. Pēc tam jūs dosieties uz Geysir karstajiem avotiem, kur apskatāmi dažādi ģeotermālie baseini un geizeri, kā arī uz netālu esošo Gulfosa ūdenskritumu. Landmannalaugar Islandes augstienē jūsu skatienam pavērsies ledāji un jūs varēsiet baudīt lielu neskartas dabas plašumu skaistumu ar termālajiem avotiem un krāsainajiem kriolīta kalniem. Nākamajā dienā, sekojot Laugavegur takai, kas ir viens no populārākajiem pārgājienu maršrutiem Islandē, jūs nonāksiet līdz Alftavatn ezeram. Ceļojuma piektā diena būs vieglāka, kad jūs šķērsosiet Brattháls kalnu un dosieties uz Hvanngil aizu, bet pēcpusdienā turpināsiet ceļu uz 200 metrus dziļo Markarfjlótsgljúfur kanjonu, kuram cauri plūst spēcīgā Markarfjót upe.

Tad jūs dosieties līdz Syðri Emstruá upei un forsēsiet to, kas ir viens no riskantākajiem posmiem pārgājienā. Pārejot upi, daba mainīsies un drīz jūs redzēsiet arī arktiskos augus un ziedu laukus, bet, šķērsojot vēl vienu upi, jūs nonāksiet Thorsmork ielejā, kur atrodas vieni no ainaviski iespaidīgākajiem tūrisma maršrutiem ar ledājiem, ledāju upēm un kanjoniem. Turpinot pārgājienu, jūs apskatīsiet reģionu, kur 2010. gadā notika vulkāna izvirdumi, tādēļ šeit būs redzami jauni sastingušas lavas veidojumi un jauni krāteri, bet dienas beigās jūs nonāksiet pie ūdenskrituma. Nākamajā dienā jūs dosieties apskatīt Sólheimajökull ledāju ar sasaluša sena ūdens skulptūrām līdzīgiem veidojumiem, notekām, klintīm un robainām korēm. Šeit jums būs iespēja izmēģināt spēkus kāpšanā un šim nolūkam jums tiks izsniegts viss nepieciešamais aprīkojums. Tad, pa ceļam apstājoties pie Skógafoss ūdenskrituma, jūs dosieties uz Hellisheiði pilsētiņu un kalnu grēdu ar karstajiem avotiem un ziedu pļavām, bet ceļojuma noslēgumā atgriezīsieties Reikjavīkā.
Cenā iekļauts
 • 9 brokastis, 7 pusdienas un 6 vakariņas
 • 3 nakts moteļos, 5 naktis kempingā
 • pārgājiens Islandes dienvidos
 • Zelta loks
 • Laugavagur taka un ledājs
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi
NB! Šis ir paaugstinātas grūtības pakāpes ceļojums aktīvās atpūtas cienītājiem.
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni EUR 100 – 150)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

no jūnija līdz septembrim

icon
elst

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input
64.130495
-21.922306
no
2099